Witamy w naszym Kasiborskim siedlisku. Jedynym takim miejscu w Polsce. Usytuowanym na urokliwej wyspie Kasibór, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu ptaków Kasiborska Kępa oraz rozległych obszarów Wolińskiego Parku Narodowego.

To tutaj, z dala od codziennego zgiełku, wśród lasów i falujących łąk, znaleźliśmy miejsce wyjątkowe, które pragniemy się gościnnie z Państwem dzielić. Nasz obiekt to miejsce pozostające w symbiozie z naturą, niezwykle przyjazne, pachnące drewnem, kwiatami oraz ciepłym ciastem.

Agroturystyka Feniks – jest nowo wybudowanym obiektem, w którym połączyliśmy nowoczesność i świeżość, z wiejskim charakterem wystroju, dekoracji i smaków. Nasze progi otwarte są dla Państwa przez cały rok, obdarowując naszych gości sezonowymi skarbami natury, śpiewem ptaków, czystym powietrzem i romantycznymi widokami rozlewisk rzeki Starej Świny. Całe nasze gospodarstwo położone jest na powierzchni 4 hektarow. Otulone licznymi drzewami, krzewami i zapachem nagrzanych słońcem wonnych kwiatów.

Jeżeli lubisz długie spacery i bliski kontakt z przyrodą, to nasze miejsce jest właśnie dla Ciebie. Aktywne osoby, również znajdą dla siebie idealne warunki do realizowania swoich pasji. Okolice obfitują w liczne trasy rowerowe, piesze, turystyczne atrakcje zabytków architektonicznych Świnoujścia oraz mniejszych miejscowości w granicach Polski i naszych Niemieckich sąsiadów.

Jeżeli kochasz sporty wodne, żeglastwo, kitesurfing, czy kajaki – w bliskiej odległości od naszej agroturystyki znajdziesz zaprzyjaźnioną marinę, która ma do zaoferowania wiele propozycji spędzenia przyjemnych chwil w sportowym klimacie.

W niedalekiej odległości od naszej Agroturystyki, znajduje się piękna nadmorska plaża. Jej głównym walorem jest to, iż jako mniej znana, jest również mniej odwiedzana przez turystów – zapewniając magiczny nastrój, dyskrecję i klimat tajemniczości. Bez parawanów, tłoku i hałasów.

Ponieważ na rynku agroturystycznym znajduje się bardzo dużo miejsc dla rodzin z dziećmi, bez żadnych wątpliwości postanowiliśmy stworzyć miejsce inne od wszystkich i tylko dla osób dorosłych. Bardzo kochamy dzieci – jednak zdecydowaliśmy się, aby misją naszego miejsca było zapewnienie gościom odpoczynku, wolnego od hałasu oraz obowiązków wynikających z zajmowania się dziećmi.

 Wierzymy, że osobe szukające miejsca na spokojny pobyt tylko we dwoje, docenią naszą ofertę zacisznego zakątka.

Jeżeli czujesz, że właśnie to miejsce może być idealnym miejscem Twojego odpoczynku

Śmiało, skontaktuj się z nami, aby dopytać szczegółów
Zapytaj o szczegóły

Zapraszamy również do naszej strefy wypoczynku SPA – w której znajdziecie rozświetlony, klimatyczny basen, relaksujące jacuzzi oraz słoneczną, pachnącą ziołami saunę. Całe nasze Karsiborskie życie zaczęło się od naszej wielkiej miłości do koni oraz całej gromady naszych braci mniejszych. Wiele z nich zostało uratowanych z pewnej niedoli. Znalazły schronienie zarówno w naszych sercach jak i w naszym gospodarstwie. Są u nas konie, kucyki, kozy, psy i koty, gołębie oraz pawie. Wolne. Piękne. Dostojnie spokojne.

Dlaczego nazywamy się „Feniks”? Skąd wzięła się nasza nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeden z naszych pierwszych, ukochanych psów nazywał się właśnie Feniks. Po jego stracie, mieliśmy wielki sentyment do tego imienia. Z wielkiej tęsknoty – nadawaliśmy to imię naszym kolejnym, kochanym zwierzętom. Dzięki temu mieliśmy nieustające poczucie, że chociaż w tak symboliczny sposób, nasz ukochany pies może trwać w naszej pamięci i brzmieniu imienia.

Wszystkie nasze zwierzęta swobodnie przemieszczają się po całym naszym gospodarstwie, ciesząc nasze oczy. Odwdzięczają się nam wielką wiernością i oddaniem. Zapraszamy Was również na jazdy konne – w naszej wiejskiej, rodzinnej stadninie. Jeżeli chcesz nauczyć się jazdy konnej – nasz instruktor poprowadzi Cię w twoich pierwszych „krokach” tego szacownego sportu. Jeżeli jesteś już wytrawnym jeźdźcom – zorganizujemy dla Ciebie wyjazd w przepiękny teren.

Niestety, z powodu tak licznej gromady naszych własnych zwierząt, pragniemy poinformować, iż nie przyjmujemy gości przyjeżdżających ze swoimi pupilami. Bardzo kochamy wszystkie żywe stworzenia. Jednak z racji bezpieczeństwa naszych podopiecznych i chcąc uniknąć nieporozumień i sytuacji zagrażających ich dobru i zdrowiu – musimy odmówić gościny dla obcych zwierząt. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.